Pozycjonowanie stron Lublin

Pozycjonowanie stron www

Skutecznie zadbamy o pozycję Twojego serwisu w wyszukiwarce Google.

Jak wygląda nasza współpraca w zakresie pozycjonowania serwisu www?

Działania nad pozycjonowaniem Państwa serwisu rozpoczynają się od wyboru odpowiednich i adekwatnych trafnych słów kluczowych (tzw. fraz kluczowych), które najtrafniej opisują Państwa działalność, a zarazem są często wyszukiwane przez internautów.

Umowa

Gdy po zapoznaniu się z ofertą i zaakceptowaniu zaproponowoanych fraz, zdecydują się Państwo na dalszą współpracę, możemy przejść do podpisania umowy. Ze względu na złożoność procesu pozycjonowania oraz dla Państwa bezpieczeństwa i wygody umowę podpisujemy na rok. Po roku umowa staje się umową na czas nieokreślony z miesiecznym okresem wypowiedzenia (ze skutkiem na koniec następnego miesiąca).

Optymalizacja strony internetowej

Kolejnym etapem są działania zmierzające do optymalizacji pozycjonowanego serwisu tak, by zawierała w odpowiedniej ilości, właściwym rozkładzie i formie pozycjonowane frazy kluczowe. Więcej informacji na ten temat znajduje się w dziale optymalizacja serwisów.

Budowanie zaplecza

W następnym kroku wdrażana jest strategia budowania odnośników zewnętrznych tzw. zaplecza pozycjonerskiego. Wynikiem tych prac jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania pozycjonowanych słów kluczowych.

Opłaty za pozycjonowanie strony

Usługa pozycjonowania wiąże się z naliczaniem opłat. Wyróżniamy ich dwa typy:
  1. Wypozycjonowanie - uzyskanie efektu – wiąże się z jednorazową opłatą „za sukces” w momencie pierwszego pojawienia się strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania po wpisaniu pozycjonowanej frazy.
  2. Pozycjonowanie - utrzymanie uzyskanego efektu - wiąże się z okresowymi opłatami za utrzymanie i poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania (opłaty dotyczą jedynie pierwszej strony wyników).
Zapoznaj się z szczegółowymi informacjami na temat kosztów pozycjonowania..

Chcesz wiedzieć więcej o pozycjonowaniu Twojego serwisu?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Panel Klienta

Kontakt

PROPERIS Agencja Interaktywna

ul. 1 Maja 13, 20-410 Lublin
tel.: (81) 534 26 66
fax: (81) 534 44 86
biuro@webstatus.pl

jesteśmy wiarygodnym
partnerem biznesowym