Linki sponsorowane Google AdWords Lublin

Reklama w Google AdWords

Efektywnie obsługujemy kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych.

Skuteczność linków sponsorowanych

Na czym polega skuteczność linków sponsorowanych?

  • Reklama w Google AdWords dociera do osób zainteresowanych zakupem, które aktywnie poszukują w internecie konkretnych produktów lub usług poprzez wpisanie odpowiednich słów kluczowych do wyszukiwarki.
  • Możliwe jest geograficzne kierowanie reklamy np. tylko do osób mieszkających w Łodzi lub osób z województwa małopolskiego. Międzynarodowy zasięg Google sprawia, że reklama Państwa strony może zostać wyświetlona również w innych krajach.
  • Reklama w razie potrzeby może być wyświetlana w wybranych godzinach (np. tylko we wtorki pomiędzy 9.00 a 14.00).
  • Rozliczenie za efekt - płatne jest tylko realne przejście klienta na stronę, opłata tylko za kliknięcie w reklamę (model PPC - Pay Per Click).
  • Kontrola nad reklamą - Klient sam ustala budżet, jaki chce przeznaczyć na kampanię, a także maksymalną stawkę za jedno kliknięcie. Kampania na bieżąco może być modyfikowana, dzięki czemu poprawiana jest jej efektywność.
  • Szybkie efekty reklamy – są one widoczne najpóźniej kilkanaście minut po uruchomieniu kampanii, a strona reklamodawcy znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, przez co szybko dotrze ona do potencjalnych klientów.
  • Wyświetlenia reklamy są darmowe – płatne jest tylko kliknięcie w reklamę, wyświetlanie reklamy zwiększa rozpoznawalność marki w internecie.
Poznaj strategie prowadzenia kampanii reklamowej w Google AdWords.

Chcesz wiedzieć więcej o reklamie w Google AdWords?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Panel Klienta

Kontakt

PROPERIS Agencja Interaktywna

ul. 1 Maja 13, 20-410 Lublin
tel.: (81) 534 26 66
fax: (81) 534 44 86
biuro@webstatus.pl

jesteśmy wiarygodnym
partnerem biznesowym