Pozycjonowanie stron Lublin

Pozycjonowanie stron www

Skutecznie zadbamy o pozycję Twojego serwisu w wyszukiwarce Google.

Jakie są koszty skutecznego pozycjonowania?

Koszt pozycjonowania serwisu uzależniony jest od stopnia trudności pozycjonowanej frazy kluczowej. Pozycjonowane frazy wyceniane są indywidualnie, ponieważ każda z nich ma różną konkurencję w wyszukiwarce Google oraz różną ilość wyników zindeksowanych przez wyszukiwarkę. Im większa konkurencja tym więcej pracy trzeba będzie wykonać, aby pozycjonowany serwis znalazł się na wysokich pozycjach. W takim przypadku cena pozycjonowania jest wyższa.

Opłaty za pozycjonowanie uzależniamy wyłącznie od efektów naszej pracy

Opłaty naliczane są w okresach miesięcznych, ale podstawą rozliczeniową jest stawka dzienna - jest to ustalona w umowie maksymalna kwota za pozycjonowanie podzielona przez liczbę dni w miesiącu.
Jakiekolwiek koszty pojawiają się dopiero po umieszczeniu Państwa witryny internetowej na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google. Dzienne naliczanie kosztów sprawia, że dni w których serwis znalazł się poza pierwszą dziesiątką są bezpłatne i nie wiążą się z naliczaniem jakichkolwiek opłat. Opłata za pozycjonowanie serwisu uzależniona jest od pozycji, na której znalazł się serwis danego dnia. Pozycje zostały podzielone na dwa przedziały: 1-3 oraz 4-10. Dzienne naliczanie kosztów sprawia, że jesteśmy zmotywowani, by jak najrzetelniej wywiązać się z zawartej umowy, ponieważ Państwa sukces to również nasz sukces.

Opłata za wypozycjonowanie

Opłata za wypozycjonowanie strony jest jednorazową opłatą pobieraną za umieszczenie serwisu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na daną frazę. W zależności od tego na jakim miejscu znajdzie się strona po wpisaniu frazy kluczowej, naliczona zostanie odpowiednia opłata (jest ona równoważna miesięcznej opłacie za pozycjonowanie w ramach danego przedziału).

Przykład:

Załóżmy, że wycena pozycjonowania dla frazy "reklama warszawa" wynosi:
100 PLN (pozycja 1-3 w Google.pl)
stawka dzienna: 100 PLN : 31 dni = 3,22 PLN
80 PLN (pozycja 4-10 w Google.pl)
stawka dzienna: 80 PLN : 31 dni = 2,58 PLN

    Jeżeli fraza znajdowała się:
  • 20 dni w miesiącu na miejscu 5
  • 6 dni na miejscu 2
  • 5 dni była poza pierwszą stroną wyników wyszukiwania
wówczas miesięczny koszt pozycjonowania wyniesie:
20 dni x 2,58 PLN + 6 x 3,22 PLN = 70,92 PLN

Ustalona w umowie maksymalna kwota za pozycjonowanie oznacza, że jest to maksymalny koszt pozycjonowania w sytuacji, jeśli dana fraza znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania przez wszystkie dni w miesiącu.

Chcesz wiedzieć więcej o pozycjonowaniu Twojego serwisu?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Panel Klienta

Kontakt

PROPERIS Agencja Interaktywna

ul. 1 Maja 13, 20-410 Lublin
tel.: (81) 534 26 66
fax: (81) 534 44 86
biuro@webstatus.pl

jesteśmy wiarygodnym
partnerem biznesowym