Linki sponsorowane Google AdWords Lublin

Reklama w Google AdWords

Efektywnie obsługujemy kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych.

Strategie prowadzenia kampanii reklamowej w Google AdWords

W prowadzonych przez nas kampaniach to Klient ustala budżet, jaki jest w stanie przeznaczyć w danym momencie na reklamę oraz to jakie są jego potrzeby odnośnie intensywności działań reklamowych (emisji reklam).
Przy doborze strategii najbardziej odpowiedniej dla Klienta oferujemy pomoc doradczą. Ze względu na intensywność działań oferujemy dwa rodzaje strategii: agresywną lub zrównoważoną.

Kampania agresywna Kampania zrównoważona
Kampania prowadzona w sposób zdecydowany i agresywny, budżet wykorzystywany jest w taki sposób, aby reklama zawsze znajdowała się na najwyższych pozycjach (1 – 3). Kupujemy wszystkie możliwe do kupienia w danym momencie kliknięcia - skraca to czas trwania kampanii, ale zwiększa jej intensywność. Strategia ta polega na równomiernym rozłożeniu budżetu - zmniejsza to intensywność kampanii powodując, że kupujemy tylko niektóre z możliwych do kupienia kliknięć. Reklama nie jest wyświetlana dla wszystkich zapytań złożonych przez internautów, ale gwarantuje obecność reklamy w wyszukiwarce przez cały czas trwania kampanii

Chcesz wiedzieć więcej o linkach sponsorowanych dla Twojego serwisu?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Panel Klienta

Kontakt

PROPERIS Agencja Interaktywna

ul. 1 Maja 13, 20-410 Lublin
tel.: (81) 534 26 66
fax: (81) 534 44 86
biuro@webstatus.pl

jesteśmy wiarygodnym
partnerem biznesowym